Masz już blog? Dodaj wpis po zalogowaniu.

21.08.2013 11:39

Jak założyć bloga na śląsk.sport.pl

Startuje blogowa platforma na lokalnym serwisie Śląsk.sport.pl. 

Jak zakłada się blog? Stworzenie własnego bloga na Śląsk.sport.pl to jak strzelenie gola z pięciu metrów do pustej bramki na Stadionie Śląskim. Napisanie, że to (założenie bloga) czysta przyjemność byłoby nadużyciem, ale faktem jest, że jest ono łatwe.

Blog możecie założyć klikając w jeden z pogrubionych linków na końcu tego wpisu. Pierwszy jest dla tych z Was, którzy posiadają już konto na Gazeta.pl, drugi dla tych, którzy go jeszcze nie posiadają. Jeśli w trakcie zakładania bloga natraficie na jakiekolwiek kłopoty - piszcie! W komentarzach pod tą notką lub na adres wawasport@agora.pl. Postaramy się Wam pomóc jak najszybciej.

Jeśli posiadasz konto, klikaj i bloguj. Tak, bloguj od razu. Zobaczysz pole, w którym jest miejsce na tytuł, a potem treść wpisu. Napisz pierwszą notkę, a dopiero potem wybierz nazwę bloga, aktywuj profil, napisz parę słów o sobie.

Jeśli konta nie masz, kliknij TUTAJ, załóż je w minutę i pisz o górnośląskim sporcie.Edytor blogów jest prosty i, mamy nadzieję, poprowadzi Cię za rękę. A jeśli nie - pisz do nas.

Czytaj więcej na blogu informacje praktyczne.

Zobacz także