PKO Silesia Marathon 2016. Ruszają zapisy. Zaskakująca opłata

Silesia Marathon

Silesia Marathon (PRZEMYSŁAW JENDROSKA)

Czy miejsce startowe w największym biegu na Śląsku może być dobry prezentem na Mikołaja? Naszym zdaniem, jak najbardziej tak!
 
Facebook? » | A może Twitter? »


Rozpoczynamy odliczanie do ósmej edycji imprezy, która odbędzie się 2 października 2016 roku. - Czasu zostało dużo, ale biegacze przygotowują plan swoich startów znacznie wcześniej. Dlatego już teraz rozpoczynamy zapisy. Start 6 grudnia - mówi ŚLASK.SPORT.PL Bohdan Witwicki, dyrektor Silesia Marathonu.

Między 6, a 25 grudnia promocyjna opłata w PKO Silesia Marahon 2016 wynosi tylko 49zł. Warto o tym pamiętać, bo z czasem wpisowe wzrośnie dwukrotnie. - Planujemy przeprowadzić korektę trasy, opartej w dużej mierze na tegorocznej. Postaramy się poprowadzić ją tak by była jeszcze szybsza, z mniejszą ilością podbiegów ale i zachowującą nasz niepowtarzalny klimat i wspaniałe widoki. Nadal chcemy pokazywać Górny Śląsk w pełnej krasie i jego unikalne krajobrazy - zachęca Witwicki.

Zobacz także
  • Marcin Tomczyk, mistrz świata w Muay Thai odsyła futro do historii [WIDEO]
  • W Parku Ślaskim biega się z różnych okazji. W październiku odbył się "Bieg z Usiem pod Egidą" Sport dla wszystkich. Bieg Białej Wstążki w Parku Śląskim
  • Rekord Bielsko-Biała w akcji Futsal. W Bielsku-Białej mają najlepszy klub w Polsce. A kto psuje ten sport? [WYWIAD]

Śląsk - Wyniki/Terminarz

Śląsk - Wyniki/Terminarz »