W "Cidrach" ruch jak w ulu. Jadą wzmocnienia z ekstraklasy

Ruch Radzionków czeka na nowych zawodników, gdyż na razie pierwszoligowiec prezentuje się mizernie.
W środę Ruch przegrał sparing z Flotą Świnoujście. Mecz odbył się na bocznym boisku Stadionu Śląskiego. - Nie zrealizowaliśmy żadnych założeń taktycznych. Przez cały mecz nie potrafiliśmy utrzymać się przy piłce. Nie mamy też wciąż pewności, jakim składem zagramy wiosną. Flota jest na takim samym etapie przygotowań co i my, a mimo to na boisku wygląda od nas o kilka klas lepiej - podkreśla trener Artur Skowronek.

W żółto-czarnych barwach po raz pierwszy zagrali: Marcin Biernat z Cracovii i Szymon Sobczak z Górnika Zabrze. Obaj dostaną jeszcze szansę zaprezentowania swoich umiejętności w sobotnim sparingu z LZS-em Leśnica.

W Radzionkowie czekają na posiłki z ekstraklasy. O kontrakt powalczą bramkarze: Krzysztof Baran (Jagiellonia) oraz Przemysław Wróbel (Cracovia).

W najbliższym sparingu zagra też 21-letni napastnik Michał Steć (ostatnio Olimpia Zambrów).

Maleją szanse na to, że w Radzionkowie pozostanie Paweł Giel. Defensywny pomocnik po nieudanych testach w Widzewie zagrał w sparingu GKS-u Bełchatów i zebrał dobre oceny.

Ruch Radzionków - Flota Świnoujście 0:2 (0:2)

Bramki: 0:1 Niewiada (23.), 0:2 Szalamberidze (45.)

Ruch: Adamek (79. Śmiały) - Trzcionka (46. Dziewulski), Biernat, Nalepa (46. Otwinowski), Łopuch - Muszalik (66. Rocki), Mróz, Rocki (46. Giesa) - Radzio (46. Wrzesień), Sobczak (46. Cieluch), Wrażeń (69. Radzio)

Podyskutuj o rozgrywkach w naszym regionie na Facebooku Śląsk - Sport.pl »