Cidry pożyczyły rywalowi bramkarza w czasie meczu

Ruch Radzionków formą wciąż nie zachwyca, ale wygląda na to, że w zapomnienie odchodzą problemy z obsadą bramki.
Przypomnijmy, że kontrakt z Ruchem podpisał już Seweryn Kiełpin (ostatnio Polonia Bytom), a w spotkaniu z LZS-em Leśnica mieli być testowani Przemysław Wróbel (Cracovia) i Krzysztof Baran (Jagiellonia). Niestety, Wróbel się rozchorował, więc między słupkami stał tylko zawodnik z Białegostoku.

Co ciekawe, podczas meczu kontuzji nabawił się bramkarz z Leśnicy. Zastąpił go... Kiełpin. , który w sobotę w ogóle nie był przewidziany do gry.

- Krzysztof Baran potwierdził wszystkie swoje atuty. Widzę go w naszej drużynie - podkreśla trener Artur Skowronek. Szanse na podpisanie umowy ma też Wróbel. Klub sprawdza warunki na jakich mógłby dokonać ewentualnego transferu. - Niewykluczone, że Wróbel dostanie jeszcze szansę gry, a w konsekwencji podpisze kontrakt - dodaje trener. Wtedy do innego klubu zostałby wypożyczony rezerwowy bramkarz Ruchu, Piotr Adamek.

Testy oblał Damian Sieniawski (słowacka FK Bodva Moldava nad Bodvou). Zawiedli też Marcin Biernat i Michał Steć, ale obaj będą trenować z Ruchem do piątku, kiedy odbędzie się sparing z Dolcanem Ząbki.

W przyszłym tygodniu do zespołu dołączą kontuzjowani Marcin Kowalski i Krzysztof Danielewicz.

Ruch Radzionków - LZS Leśnica 1:1 (0:0)

Bramka dla Ruchu: Wrażeń (86.)

Ruch: Baran - Trzcionka, Biernat, Nalepa (46. Otwinowski), Łopuch (46. Dziewulski) - Muszalik, Mróz, Rocki (46. Wrażeń) - Steć (69. Wrzesień), Radzio, Sieniawski (71. Cieluch).

Podyskutuj o rozgrywkach w naszym regionie na Facebooku Śląsk - Sport.pl »