"Mój mąż woli kibicować, niż w sypialni poharcować!". Piłkarz z Bytomia wystąpił w talk-show TVN.

Obrońca Szombierek Marek Kasprzyk udowodnił w "Rozmowach w toku", że jest jednym z najbardziej zapalonych kibiców AC Milan w kraju.
Piłkarz, którego kibice mogą najbardziej kojarzyć z występów przed kilku laty w barwach GKS-u Katowice, był jednym z gości wyemitowanego w tym tygodniu odcinka popularnego programu. Kasprzyk, ubrany w strój AC Milan, pojawił się w studiu wraz z żoną i synkiem Milanem. Opowiadał o swoim zamiłowaniu do włoskiego klubu, o czym najlepiej świadczy imię jego syna. - Nagranie miało miejsce już trzy miesiące temu. Propozycje udziału w programie dostałem za pośrednictwem fan clubu Milanu. Nie jestem fanem "Rozmów w toku", ale się zgodziłem - opowiada Kasprzyk.

Piłkarz chwali gospodynię programu Ewę Drzyzgę. - Fajnie się rozmawiało. To otwarta babka - mówi. Przyznaje jednak, że po nagraniu targały nim spore emocje. - Spodziewałem się, że spotkam tam - takich jak ja - zapalonych kibiców, którzy jeżdżą na mecze swoich ukochanych klubów. Program był jednak trochę inny. A jak już zobaczyłem jego tytuł ["Mój mąż woli kibicować, niż w sypialni poharcować!"], to się załamałem. Znajomi trochę się śmiali. Na szczęście ostatecznie wyszło to nienajgorzej - ocenia.

W programie nie można było dowiedzieć się, że się Kasprzyk to gracz Szombierek. - Mówiłem o tym, ale wycięli - wzdycha zawodnik.

Odcinek "Rozmów w toku" z udziałem bytomskiego zawodnika można zobaczyć TUTAJ .

Podyskutuj o rozgrywkach w naszym regionie na Facebooku Śląsk - Sport.pl »