Szczęsny już strzela dla Podbeskidzia, a Kołodziej wrócił do składu!

Podbeskidzie rozpoczęło sparingowe granie od wewnętrznej gierki z Młodą Ekstraklasą. Dwa gole strzelił Damian Szczęsny, testowany pomocnik z GKS Tychy.
Podbeskidzie rozegrało mecz sparingowy z zespołem swojej Młodej Ekstraklasy. To awaryjne zastępstwo, bo pierwotnie Górale mieli grać z Ruchem Radzionków, jednak mecz odwołano. Rozgrywany w dużym upale w Dankowicach pojedynek trwał 60 minut i zakończył się wygraną seniorów 3:1.

Dwa gole dla Podbeskidzia zdobył Damian Szczęsny, testowany gracz GKS Tychy, którego Górale chcą zakontraktować. Trzecią bramkę strzelił Damian Chmiel, wracający po wypożyczeniu z GKS-u Katowice. W meczu zagrał po raz pierwszy po długiej przerwie Dariusz Kołodziej, którego w lutym PZPN zdyskwalifikował na rok za korupcję.

Podyskutuj o rozgrywkach w naszym regionie na Facebooku Śląsk - Sport.pl »