Ani śladu po wyborach władz Śląskiego Związku Piłki Nożnej

Oficjalna strona Śląskiego Związku Piłki Nożnej, choć pięć dni minęło od wyboru władz regionalnego futbolu, ani słowem nie zająknęła się o tym wydarzeniu!
W piątek, w ubiegłym tygodniu w Śląskim Związku Piłki Nożnej odbyły się wybory nowego szefa. Po ponad pięciu godzinach obrad wybrany na kolejną kadencję został dotychczasowy prezes Rudolf Bugdoł. Miał jednego kontrkandydata Jana Ozgę z Zabrza, którego wysoko pokonał 89:25.

Ozga podkreślał, że chce reformować śląską piłkę. Chciał postawić na poprawę wizerunku dyscypliny, mówił o możliwościach oszczędzania pieniędzy w związku. W swoim wyborczym planie miał m.in. poprawę marketingu, ulepszenie internetowej strony związku.

Ozga przepadł w glosowaniu, pozostały stare władze. Sprawdziliśmy dziś (wtorek), pięć dni po wyborach jak je opisano na oficjalnej stronie Śląskiego Związku. Okazuje się, że witryna zupełnie pominęła milczeniem to zdawałoby się arcyważne dla śląskiej piłki wydarzenie! Najnowsze informacje na stronie dotyczą kursu dla kandydatów na sędziów w Podokręgu Tychy oraz zmianie terminarza ligi okręgowej...

Podyskutuj o rozgrywkach w naszym regionie na Facebooku Śląsk - Sport.pl »