Sędzia to też kibic, czyli tak to się robi w piłkarskiej trzeciej lidze. Materiał z ukrytej kamery [WIDEO]

Wracamy do spotkania Odra Wodzisław - Szczakowianka. Ciekawy i nietypowy materiał ukazujący kulisy tego spotkania przygotowała telewizja dlaCiebie.tv.
Przypomnijmy, że mecz zakończył się remisem (1:1). Goście kończyli w dziewiątkę, z trenerem Radosławem Gabigą na trybunach, a wyrównującego gola stracili w ostatniej minucie, gdyż rywal pomógł sobie opanować piłkę ręką.

Po spotkaniu zawrzało. Kluby zarzucały sobie konfabulacje i nieczystą grę.

Telewizja dlaCiebie.tv poświęciła trzecioligowej potyczce specjalny program. - Trenerzy jaworznickiego klubu w osobach Radosława Gabigi, Jakuba Komandera i Macieja Kowala są zszokowani opublikowanym materiałem przez telewizję dlaciebie.tv i portal jaw.pl. - informuje jaworznicki klub.- Nie wiedzieliśmy, że nasze prywatne rozmowy z przedstawicielami związku są nagrywane. Nie będziemy komentować dialogu innych osób dotyczących organizacji spotkania, bo nas nie dotyczą. Byliśmy i dalej jesteśmy rozżaleni, bo czujemy się skrzywdzeni w tamtym meczu. Niemniej podniesiony przez nas problem dotyczący arbitrów nie powinien być bagatelizowany - mówi Gabiga.

Podyskutuj o piłkarskich sedziach na Facebooku Śląsk - Sport.pl »


Najciekawsza część materiału to nagranie z ukrytej kamery