GKS Jastrzębie szuka "chętnych" dziewczyn. Muszą być pełnoletnie!

Skoro Górnik Zabrze wydał kalendarz z pięknymi fankami, to dlaczego to samo ma się nie udać w Jastrzębiu? Już jesteśmy ciekawi końcowego efektu.
GKS, który pod koniec lat 80. zaliczył nawet jeden sezon w Ekstraklasie (14. miejsce i spadek w roku 1989), rywalizuje dziś w czwartej lidze. Na półmetku sezonu zespół z Jastrzębia jest trzeci ze stratą dwóch punktów do liderującego Rekordu Bielsko-Biała.

Klub, chociaż gra dziś w prowincjonalnej lidze, to nie zapomina o marketingu. "Pamiętacie kalendarz Hutnika? Słyszeliście o kalendarzu Lechii? Co powiecie na taki sam? Jeśli będą chętne dziewczyny, przygotujemy taki kalendarz na 2013 rok! Szukamy fanek, które chciałyby wystąpić na kartach klubowego kalendarza. Zgłoszenia przyjmowane będą do 9 grudnia drogą mailową. Jest więc zatem ponad tydzień na przesłanie kandydatur. Specjalny kalendarz ścienny przygotowany zostanie już na święta! Wybrane kandydatki wezmą udział w profesjonalnej sesji fotograficznej zorganizowanej przez klub. Nie zabraknie w nim elementów piłkarskich, a scenerią będzie hmm... zobaczycie sami. Panie, które chcą zgłosić swoją kandydaturę, prosimy o przesłanie zdjęcia. Warunkiem uczestnictwa jest ukończenie 18 lat" - czytamy na internetowej stronie klubu.

Przypomnijmy, że w naszym regionie głośno było ostatnio o kalendarzu przygotowanym przez kibiców Górnika Zabrze.

Jastrzębie i inni... Cały sport na Śląsku na Facebooku Śląsk - Sport.pl »