Sport.pl

Komisja Ligi karze górnośląskie kluby

Komisja Ligi Ekstraklasy SA ukarała Ruch Chorzów, Górnika Zabrze i Piasta Gliwice za zachowanie kibiców w ostatniej kolejce.
ŚLĄSK.SPORT.PL w mocno nieoficjalnej wersji. Dołącz do nas na Facebooku >>

Na Ruch została nałożona kara w wysokości 10 tys. zł. Klub nie będzie mógł również zorganizować wyjazdu własnych kibiców na kolejny ligowy mecz. Jeszcze nowość w sposobie karania: osoby, które podczas meczu z Wisłą Kraków miały wyznaczone miejsca w sektorze 8, nie będą mogły uczestniczyć w kolejnym meczu chorzowian rozgrywanym w roli gospodarza. Z kolei Górnika Zabrze po wyjazdowym meczu z Jagiellonią ukarano również 10 tys. zł, a także zakazem organizacji wyjazdu kibiców na jeden mecz ligowy i na kolejny w zawieszeniu. Na Piast Gliwice po meczu z Pogonią Szczecin nałożono karę w wysokości 7 tys. zł.

Ostatnim klubem, który został ukarany, jest Górnik Łęczna, ale to nie nasza parafia.

Więcej o:
Komentarze (5)
Komisja Ligi karze górnośląskie kluby
Zaloguj się
 • kozielska27

  Oceniono 57 razy 11

  Sprostowanie -powinno być:
  "ukarano dwa śląskie kluby Piasta Gliwice i Ruch Chorzów i jeden rosyjski -górnik Zabrze" Nikt o zdrowych zmysłach nie uzna ścierwa z Zabrza za śląski klub.

 • Piotr Dragon

  Oceniono 5 razy 1

  kozielska27 no ty mosz zdrowe zmysły jest mi WSTYD ze taki ciul jak ty kibicuje NIEBIESKIM

 • ralf-831

  Oceniono 25 razy -9

  kozielska ty jesteś richtig zero, piast????? czy unia Lwów
  kojot pamiętaj, te ciule będą zawsze i wszędzie mniejszością i żadna kur,,a niebieska tego nie zmieni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX