Głos Karin Stanek przemówi na kursie dla spikerów piłkarskich

Śląski Związek Piłki Nożnej po raz kolejny organizuje ogólnopolski kurs spikerów piłkarskich dla klubów Ekstraklasy, I, II, III ligi i klas niższych.
ŚLĄSK.SPORT.PL na Twitterze. Obserwujesz? >>

Zajęcia podczas kursu prowadzone będą przez doświadczonych komentatorów radiowych i telewizyjnych oraz przedstawicieli PZPN i Śl.ZPN zajmujących się problematyką bezpieczeństwa na stadionach. Zajęcia teoretyczne odbywać się będą na Stadionie Śląskim w Chorzowie, a zajęcia praktyczne w studiu Polskiego Radia w Katowicach.

Wykładowcą będzie m.in. Agnieszka Wajs. Artystka z Chorzowa jest znana przede wszystkim z monodramu muzycznego "Karin Stanek". Wajs na scenie katowickiego teatru Korez wciela się w rolę wokalistki zespołu Czerwono-Czarni, która była określana symbolem polskiego bigbitu.

Koszt kursu wynosi 600 zł. od osoby (bez noclegów i wyżywienia). Przewidziany termin kursu 10 - 12 grudnia.

Wszystkie zainteresowane kluby, instytucje sportowe i osoby prywatne mogą przesłać swoje zgłoszenia do udziału w kursie, faxem 32/256-27-45, e-mailem slaski@zpn.pl lub pocztą w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15 listopada 2015 roku. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, datę i miejsce urodzenia, wykształcenie, adres zamieszkania i numer telefonu kontaktowego.