Nadwiślan Góra. Trener Miroslav Czopjak pożegnał się z klubem

Miroslav Czopjak nie jest już trenerem drugoligowego Nadwiślana Góra. Jego umowa z klubem została rozwiązana za porozumieniem stron.
Czopjak po meczu z Gryfem Wejherowo (przegranym przez Nadwiślana 0:3) oddał się do dyspozycji zarządu. - Trener zasygnalizował nam, że nie widzi dalszej możliwości współpracy. Ja miałem takie same odczucia. Już od dłuższego czułem, że czegoś naszej grze brakuje, że gdzieś tryby się nie zazębiają i zmiana jest potrzebna - mówi nam Robert Szuster, dyrektor sportowy klubu z Góry.

Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron. - Trenera Czopjaka cechuje bardzo wysoka kultura osobista, rozstał się z nami w bardzo dobrej atmosferze. Nie robił nam żadnych problemów. Po prostu doszedł do wniosku, że jego misja się skończyła - relacjonuje przebieg wydarzeń Szuster.

Nadwiślan zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w tabeli, ale z drużyn rywalizujących w rozgrywkach jest ostatni (do rundy wiosennej nie przystąpił Okocimski KS Brzesko, automatycznie spadając na ostatnie miejsce). Pierwsze dwa spotkania rundy rewanżowej piłkarze z Góry przegrali. Kolejny mecz zagrają u siebie z Legionovią. - Jestem cały czas na łączach, miałem już spotkania z potencjalnymi trenerami, bo wiadomo, że czas nagli. Mamy kolejne mecze do rozegrania i potrzebna nam jest ciągłość na pozycji trenera - kontynuuje dyrektor sportowy Nadwiślana.

Pojawiły się już plotki, że do Góry może wrócić ceniony tam szkoleniowiec, Adam Nocoń, który utrzymał zespół w zeszłym sezonie w drugiej lidze. - Nie prowadzimy z nim rozmów - dementuje jednak Szuster.

Zdjęcie Mikasa Chorągiewki sędziowskie do siatkówki Zdjęcie Rucanor Kartki sędziowskie 27086 Zdjęcie Zina Spodenki sędziowskie ARMAGEDON
Mikasa Chorągiewki sędziows... Rucanor Kartki sędziowskie ... Zina Spodenki sędziowskie A...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info