Gwiazda: Vagner Love

Przydomek nie jest przypadkowy, ma reklamować jego miłosne zdolności, podobno nie gorsze niż sportowe. Partner z ataku Jo, i to przez obu Brazylijczyków Dawid Janczyk może na razie zapomnieć o grze w pierwszym składzie CSKA.
23-letni Love tworzy najnowszą historię klubu. Zdobył z nim mistrzostwo, Puchar i Superpuchar Rosji oraz w 2005 roku Puchar UEFA. W finałowym meczu ze Sportingiem Lizbona wygranym przez CSKA 3:1 strzelił trzecią bramkę.

W Brazylii grał w Palmeiras. Awansował z nim do pierwszej ligi, a zaraz potem, latem 2004 roku, został sprzedany za 8 milionów dolarów do CSKA. Zarabia 2 miliony euro na sezon, ale inwestycja na razie się zwraca. Rozegrał już w drużynie blisko 100 meczów, strzelił blisko 40 goli.

Mimo trzech lat spędzonych w Rosji nadal ma kłopoty z aklimatyzacją. Co chwila pojawiają się pogłoski o tym, że wróci do ojczyzny albo przeniesie się do klubu z Europy Zachodniej, choć do Moskwy przywiózł z ojczyzny całą rodzinę, łącznie z kuzynem i dziadkiem. Jest już reprezentantem Brazylii, grał podczas Copa America i strzelił jednego z sześciu goli Chile.