Sport.pl

Roger: Jeszcze Polska nie zginęła!

PRZEGLĄD PRASY. - Dokładnej daty otrzymania paszportu jeszcze nie znam. Ale znam już pierwsze zdanie hymnu - Jeszcze Polska nie zginęła! - chwali się Roger w wywiadzie dla ?Przeglądu Sportowego?
- Już ćwiczę polski hymn i na pewno będę go śpiewać jeżeli nadarzy się okazja - zapowiada brazylijski pomocnik Legii Warszawa. Chwali się również, że potrafi złożyć zamówienie w restauracji. - Cola tak, żurek tak, oscypek tak, flaki nie, alkohol nic - mówi z uśmiechem Roger.

- Nie wiem czy będę powoływany do reprezentacji Polski, ale jeżeli tak się stanie, to na pewno postaram się radować kibiców swoją grą - twierdzi piłkarz.

Roger nie rozumie porównywania go z Krzynówkiem i rzekomej rywalizacji o miejsce. - Na swojej stronie internetowej mam zapisane motto: "Nie jestem gorszy, nie jestem lepszy, jestem inny". Każdy piłkarz ma mocne i słabe strony, a porównywać to pewnie wy (dziennikarze) będziecie. Jacej Krzynówek ma wielkie zasługi dla reprezentacji Polski, o czym wszyscy wiemy - komplementuje piłkarza Wolfsburga Roger.

Krzynówek o Rogerze: Jeżeli jest dobry niech z nami gra

O sprawie Rogera czytaj na blogu Rafała Steca

Co Roger udowodni w Szczecinie?