Miliarder chce Rogera w Izraelu

PRZEGLĄD PRASY. To może być najbardziej sensacyjny transfer roku - jeśli dojdzie rzeczywiście do skutku. Izraelskie Maccabi Tel Awiw chce sprowadzić Rogera Guerreiro - napisał ?Fakt?.
Piękny gest Rogera - przekaże mercedesa na chore dzieci

Klub z Izraela w ostatnim sezonie nie prezentował się zbyt dobrze, zajmując dopiero ósme miejsce w lidze. Wszystko ma się, jednak w niedługiej przyszłości zmienić, bo drużyna została kupiona przez kanadyjskiego bogacza Alexa Schneidera. Jego majątek jest szacowany na 2 mld dolarów. Nowy właściciel chce stworzyć zespół, który szybko zgara w Lidze Mistrzów, dlatego też planuje sprowadzić wielu nowych piłkarzy. Na samym początku listy życzeń Schneidera znajduje się właśnie Roger.

Przypomnijmy, że oprócz drużyny ze stolicy Izraela, gwiazdor Legii i kadrowicz Leo Beenhakkera, zrobił ogromne wrażenie na działaczach Spartaka i Dynamo Moskwa, które zaoferowały za niego 4,5 mln euro. Akcje Rogera mogą jeszcze bardziej wzrosnąć po Euro 2008, wtedy jednak Maccabi będzie miała małe szansę na pozyskanie Brazylijczyka z polskim obywatelstwem.

Legia: Nie odpowiadamy za to zajście