Dudek : Zostaję w Realu!

PRZEGLĄD PRASY. - Według wszystkich znaków na niebie i ziemi zostaję na kolejny sezon w Realu! Co prawda, miałem nadzieję, że wcześniej zapewnimy sobie mistrzostwo i dzięki temu pokażę się w kilku meczach ligowych, ale sukces osłodził moje frustracje - powiedział "Faktowi" grający na co dzień w Realu Madryt Jerzy Dudek.
Dudek: Opuszczam Real

Dudek bohaterem jak Casillas

- Od pewnego czasu rozmyślam co dla mnie najlepsze, nie zamierzam jednak podejmować pochopnych decyzji. Jeśli nie zdarzy się nic zaskakującego, to przez najbliższy rok będę piłkarzem Realu - mówi Dudek.

Jako argumenty przemawiające za zostaniem w Hiszpanii polski bramkarz podaje względy rodzinne.

- Nikt mnie z Realu nie wygania, a moja rodzina czuje się w Hiszpanii doskonale. Czemu więc miałbym nie zostać tutaj do końca sezonu? Poza tym jesteśmy bardzo zadowoleni z życia w Madrycie. Syn robi duże postępy w nauce hiszpańskiego. Byłem ostatnio u niego na wywiadówce i dyrektor szkoły bardzo go chwalił. Chyba warto zainwestować w dalszą edukację Alexandra w Hiszpanii - powiedział Jerzy Dudek.

Wielu fanów zarzucało mu, że do Realu przyszedł na emeryturę, ale nasz bramkarz odrzuca takie opinie: - Udowodniłem swój profesjonalizm i pokazałem, że jestem gotowy do gry w każdym momencie. Większość hiszpańskich gazet uznała mnie za najlepszego piłkarza meczu - opowiada o swoim ligowym debiucie w bramce Realu Jerzy Dudek.

Dudek puszcza dwie bramki w ostatnim meczu Realu - Z czuba.tv

Piłka nożna w BetClick.com. Darmowa rejestracja, oferta bez ryzyka.
Sprawdź szczegóły tutaj - reklama