Kubica dla kibiców! Pit Lane Park w Warszawie

W dniach 13-15 czerwca na warszawskim lotnisku Bemowo rozstawiony zostanie Pit Lane Park BMW Sauber. Robert Kubica odwiedzi to miasteczko Formuły 1 14 czerwca.
Premiera Pit Lane Park w Warszawie miała miejsce w sierpniu poprzedniego roku. Na Bemowie można było z bliska zobaczyć bolidy, garaże, rywalizować w zmienianiu opon, zobaczyć, jak tankuje się bolid, ścigać się po torze supernowoczesnym symulatorem.

- W zeszłym roku Pit Lane Park odwiedziło ponad 100 tys. osób, które miały szansę dowiedzenia się czegoś więcej o Formule 1 - mówi Kubica. - Jestem przekonany, że tym razem fani także będą porażeni fantastycznymi atrakcjami.

BMW Sauber podaje, że zeszłoroczna impreza na Bemowie zgromadziła w trakcie trzech dni dokładnie 109220 fanów. - Ale jestem przekonany, że byłoby ich więcej, gdyby Pit Lane Park miał większą pojemność. Atmosfera była niesamowita - mówi Kubica.

Nowością będą bilety dla chętnych - rok temu fanów wpuszczano za darmo. Tegoroczna zmiana spowodowana jest chęcią zapanowania nad tłumem - jednorazowy bilet wstępu będzie ważny przez jedną godzinę od momentu wejścia do Pit Lane Park. Koszt jednego biletu to 15 zł. Dzieci do lat 7 wchodzą za darmo. Wejściówki można kupować na stronie Eventim.pl oraz w 150 punktach sprzedaży w całej Polsce.