Sport.pl

Kłopoty kadry Beenhakkera: Najpierw Błaszczykowski, teraz Kuszczak?!

W piątek rano niedługo po treningu na badania musiał pojechać Tomasz Kuszczak! To drugi w ciągu dwóch dni uraz kadrowicza - wcześniej zgrupowanie przed Euro 2008 musiał opuścić Jakub Błaszczykowski
Nagle okazało się, że Kuba nie ma szans

Piłkarz Manchesteru United narzeka na ból mięśnia pośladkowego i zaraz po obiedzie wyruszył sprawdzić co się dzieje. Doktor reprezentacji Jerzy Grzywocz poinformował, że Tomasz Kuszczak przechodzi badania rezonansem magnetycznym.

Przypomnijmy: Dopiero co ze zgrupowania kadry w Bad Waltersdorf musiał wyjechać Jakub Błaszczykowski, któremu odnowił się uraz mięśnia dwugłowego w lewej nodze.

Lekarz kadry odniósł się dziś także do doniesień prasowych w tej sprawie. Piłkarz nie zszedł nagle z bólem z treningu. Sztab szkoleniowy musiał po rozmowie z piłkarzem, który przyznał, że na mecz z Niemcami nie jest gotowy, podjąć decyzję o jego przydatności dla zespołu. - Nie mogłem dać gwarancji, że Błaszczykowski będzie gotowy do gry na sto procent we wszystkich spotkaniach - powiedział Jerzy Grzywocz.

W tej chwili czekamy na doniesienia ze zgrupowania co ze zdrowiem Kuszczaka. Wysłannicy Sport.pl oczekują na oficjalną informację w tej sprawie.

Mówi lekarz kadry


Rusza Golmania! Typuj wyniki Euro 2008, nagrody czekają. Zaproś przyjaciół!