Sport.pl

Euro 2008 w Sport.pl

Pięciu dziennikarzy akredytowanych na Euro, dwie lotne ekipy wideo, specjalny (też akredytowany przez UEFA!) korespondent Zczuba.pl, dwóch fotoreporterów. Do tego kilkanaście osób w redakcji w Warszawie. I tysiące internautów pomagających nam w relacjach, dyskutujących na forum, blogujących. Albo kłócących się z naszymi blogerami...
To oni będą tworzyć portal Sport.pl w czasie Euro. Jeszcze nikt nigdy w historii polskiego internetu nie relacjonował w taki sposób imprezy sportowej!

Euro 2008 - tu znajdziesz wszystko

Serwis Z czuba - nie będzie gry w dziada

Nie ma w sieci drugiego takiego miejsca, gdzie jako absolutnie pierwsi dowiecie się, że Leo wystawi do składu w ataku Żurawskiego, a nie Smolarka, że Roger, schodząc ze schodów, skręcił nogę, a Artur Boruc znów jadł wczoraj na kolację hamburgery.

Nie ma w sieci miejsca, gdzie relacje na żywo z każdego meczu są robione przez lepiej czującą piłkę i bardziej doświadczoną drużynę niż serwis Zczuba.pl.

Nie ma też miejsca, gdzie będzie więcej własnych, ekskluzywnych materiałów wideo z aren Euro, a jak trzeba, to i z pola rzepaku pod Klagenfurtem.

Z kamerą wśród kadrowiczów - Poczuj się jakbyś był na miejscu

W końcu - nie ma drugiego takiego portalu, w którym o polskiej kadrze bloguje podpatrujący ją na co dzień Darek Wołowski. Gdzie od dzielenia się eurorefleksjami w swoim blogu nie może się powstrzymać o każdej porze dnia i nocy przemierzający Austrię i Szwajcarię wzdłuż i wszerz Rafał Stec.

I gdzie - w blogu Michała Pola - każdy może zamieścić swoje pytanie do Podolskiego, Beckenbauera albo Beenhakkera. I mieć pewność, że jeśli tylko pytanie będzie ciekawe, to Michał je im na pewno zada!

Z czuba.tv - tego nie zobaczysz w telewizji

Konkurs Golmania! Typuj wyniki Euro 2008, nagrody czekają!