Ambasador Chorwacji: Webb pochodzi z kraju, gdzie nadużywa się alkoholu

- Ten pan pochodzi z wyspy, na której dosyć dużo używa się alkoholu. Być może to jest powód takiej decyzji sędziego - mówił w poniedziałek w studiu TVN 24 ambasador Chorwacji Nebojsa Koharović. Ostro skrytykował Howarda Webba, który podyktował rzut karny przeciwko Polsce
Jedyny w swoim rodzaju Howard Webb watch

Dlaczego Chorwaci nam odpuszczą?

Minęło już kilka dni od kontrowersyjnej decyzja Howarda Webba, a wciąż słyszymy komentarze w tej sprawie. Wypowiedzieli się już niemal wszyscy, ale trzy grosze dorzucił też ambasador Chorwacji w Polsce - Nebojsa Koharović. Na antenie TVN 24 tak powiedział o angielskim arbitrze:

- Ten pan pochodzi z wyspy, na której dosyć dużo używa się alkoholu. Być może to jest powód takiej decyzji sędziego. To, co zdarzyło się w ostatniej minucie było niesamowite. Dla wszystkich to była niespodzianka. Spalony przy polskim golu jest wątpliwy, ale w drugiej sytuacji nie ma żadnych wątpliwości.

Koharović był gościem studia TVN przy okazji ostatniego grupowego meczu Polaków na Euro 2008 z Chorwacją i życzył piłkarzom Beenhakkera zwycięstwa mówiąc z uśmiechem: "Zawsze wygrywacie w meczach o honor".