Angielski tabloid: Boruc zły i rozwala szatnię

Artur Boruc po meczu z Austrią zdemolował szatnię - doniósł w poniedziałek brytyjski tabloid ?Daily Mail".
Artur Boruc najlepszym bramkarzem Euro 2008

Artur Boruc był bohaterem meczu z Austrią. Dzięki jego interwencjom Polacy nie przegrywali już po 20 minutach 0:3. Postawa obrońców była, co tu dużo mówić, skandaliczna. na telewizyjnych powtórkach można było zobaczyć jak bramkarz Celtiku wydziera się na defensorów.

Jego wysiłek poszedł na marne, kiedy w 92. minucie meczu sędzia Howard Webb podyktował rzut karny, dla wielu "z kapelusza". Po meczu Boruc jako jeden z nielicznych nie komentował decyzji arbitra, nie wygłosił pełnych złości komentarzy. Nadmiar stresu i nerwów wyładował w szatni.

Jak napisał angielski "Daily Mail" bramkarz Polaków miał zdemolować drzwi szatni. Ponadto zarządca stadionu w Wiedniu zgłosił uszkodzenia ścian. - Przed tym incydentem Artur był bardzo pobudzony. Przecież dopiero co przegraliśmy z Austrią - tłumaczył Boruca Beenhakker.

Boruc: Nie boimy się nikogo!