Radwańska zagra z Sereną Williams - sylwetka słynnej tenisistki, której w głowie moda

W ćwierćfinale Wimbledonu Agnieszka Radwańska zmierzy się z najbardziej ekstrawagancką tenisistką ostatnich lat - Sereną Williams.
Radwańska: Walczyłam do końca

Kolejne przeszkody Radwańskiej na drodze do finału

Wimbledon: Radwańska pokonała Kuzniecową po horrorze! Polka w ćwierćfinale!

Już we wtorek czeka nas najbardziej elektryzujący mecz w polskim tenisie od 28 lat. Prawdopodobnie znów na korcie centralnym, znów w obecności 15 tys. kibiców, Agnieszka Radwańska będzie walczyć o półfinał Wimbledonu z Sereną Williams, najbardziej utytułowaną tenisistką świata ostatnich lat, która wygrała osiem turniejów Wielkiego Szlema, w tym dwukrotnie Wimbledon.

Młodsza z sióstr Williams karierę rozpoczęła w 1995 i przez 15 lat swojej kariery triumfowała w 31 turniejach WTA. Na korcie zarobiła prawie 20 milionów dolarów. W tym sezonie wygrała aż 25 z 28 pojedynków!

W tegorocznym Wimbledonie Williams pozostawiła na placu boju Kaie Kanepi, Urszulę Radwańską, Amelie Muresmo oraz Bethanie Mattek. Natomiast w II rundzie debla siostry Williams odprawiły z kwitkiem polską parę Marta Domachowska - Agnieszka Radwańska, wygrywając 6:0, 6:4.

Pierwszy i ostatni raz Radwańska zmierzyła się z Sereną w singlu podczas turnieju Berlinie w tym roku, gdzie bez trudu wygrała młodsza z sióstr Williams 6:3,6:1. Agnieszka została rozbita na korcie w zaledwie 57 minut.

W ostatnim czasie Serena większość wolnego czasu poświęca swojej największej pasji, czyli projektowaniu mody. Swoje "osiągnięcia" często pokazuje publiczności na korcie. Jak sama twierdzi, gdy zakończy karierę, będzie mogła w pełni oddać się swojemu hobby. Wielu ekspertów tenisa uważa, że ten moment może nastąpić w niedalekiej przyszłości. Pomimo niesamowitej formy, jaką prezentują obie siostry w tym sezonie, ich czas na światowej arenie powoli dobiega końca.

Ponadto słynna tenisistka w ostatnim czasie pozowała do zdjęć nago. Sesja dla magazynu "Jane" udała się, chociaż Serena ukryła wrażliwsze miejsca swojego ciała. Jak twierdzi, nie wstydziła się pokazać wdzięków. - Raz przebierałam się w pokoju hotelowym i wszedł mój partner od gry mieszanej. Bardzo się przestraszył. Zaproponowałam mu, żebyśmy wzięli ślub - powiedziała amerykańska tenisistka.

Spotkanie z Sereną Williams zostanie rozegrane jutro na korcie centralnym około godziny 16.