Radwańska w ćwierćfinale dzięki chłodnej głowie

PRZEGLĄD PRASY. Agnieszka Radwańska po niesamowitej końcówce pokonała w poniedziałek Swietłanę Kuzniecową i awansowała do ćwierćfinału Wimbledonu. Polska prasa podkreśla, że Polka zawdzięcza zwycięstwo niezwykle silnej psychice i waleczności.
Navratilova: Radwańska nie wygra Wimbledonu  »

"Wojownicza Agnieszka" - tytułuje swoją relację ze zwycięskiej bitwy o ćwierćfinał Wimbledonu "Życie Warszawy". Gazeta zauważa, że Polka pokonała najwyżej rozstawioną zawodniczkę jaka pozostała w turnieju.

"Radwańska pokonała Kuzniecową po horrorze! Polka w ćwierćfinale!" - to tytuł z "Gazety Wyborczej". Korespondent Gazety podkreśla, że to pierwszy ćwierćfinał tego najbardziej prestiżowego turnieju dla tenisisty z Polski od czasu Wojciecha Fibaka.

"Od nadziei, poprzez zwątpienie, do euforii" - relacjonuje "Polska". Zwycięstwo Radwańskiej to potwierdzenie jej silnej psychiki. "To jeden z atutów córki" - przypomina w gazecie Robert Radwański, ojciec i trener Agnieszki.

"Agnieszka urosła" - relacjonuje "Rzeczpospolita". Choć Radwańska była w poważnych tarapatach (przegrywała w trzecim secie 1:4), ale udało jej się wrócić do gry i w decydujących momentach zadecydowała "chłodna głowa".

"Radwańska wygrywa horror" - to z "Metra". Dziennik pisze, że awans Polki do ćwierćfinału Wimbledonu po trwającym ponad dwie godziny boju to jej największy sukces w karierze.

"Isia w najlepszej ósemce" - to tytuł "Faktu". Dziennik zauważa, że awans do ćwierćfinału da Polce awans o trzy pozycje w rankingu WTA.

"Radwańska wróciła znad przepaści" - to "Dziennik". Polka po raz kolejny zaserwowała swoim fanom horror, którego nie powstydziłby się nawet Alfred Hitchcock.

"Super Express" podkreśla wielką waleczność Radwańskiej, zwłaszcza w trzecim secie. "Lwica z Polski" - tytułuje swoją relację dziennik.

Kuzniecowa: Na długo to zapamiętam... »