The New York Times: Radwańska wschodzącą siłą

Jeden z najbardziej prestiżowych dzienników na świecie nazwał Agnieszkę Radwańską "wschodzącą siłą" po tym jak wczoraj Polka efektownie pokonała Swietłanę Kuzniecową i awansowała do ćwierćfinału Wimbledonu. Tam zmierzy się z Sereną Williams, która jest bardzo zaskoczona, że, w przeciwieństwie do Radwańskiej, nie grała na korcie centralnym.
Mecz Radwańskiej z Sereną Williams o 16.00. Relacja na żywo w Sport.pl.

Kuzniecowa: Na długo to zapamiętam...  »

Polska prasa: Radwańska w ćwierćfinale dzięki chłodnej głowie  »

"The New York Times" na swoich łamach sporo miejsca poświęca tenisowi, szczególnie amerykańskim gwiazdom, siostrom Williams. Najwyraźniej na uwagę zasłużyła również gra Agnieszki Radwańskiej w Wimbledonie. - Kuzniecowa zaskakująco pokonana przez 19 - letnią wschodzącą siłę, która poradziła sobie z ogromną mocą i zdecydowanym prowadzeniem Rosjanki w trzecim secie - pisze nowojorski dziennik o dokonaniach starszej z sióstr Radwańskich.

Blog Jakuba Ciastonia: Prawda jest taka, że światowe media milczą o Radwańskiej  »

Polska tenisistka emocjonujące spotkanie ze Swietłaną Kuzniecową rozgrywała na korcie centralnym. Jej dzisiejsza rywalka, Serena Williams musiała zadowolić się grą w mniej prestiżowym miejscu. Dwukrotna zwyciężczyni Wimbledonu była tym faktem oburzona. - Czy to właściwy harmonogram? - zapytała tenisistka nie widząc swojego nazwiska przy korcie centralnym. - Myślałam, że to może pomyłka. Nie sądzę, bym kiedykolwiek w swojej karierze grała na takim korcie w czwartej rundzie. - To dziwaczne - stwierdziła wręcz Williams. Jeśli turniej dalej się tak potoczy to będzie nieuczciwe. Z pewnością jest więcej miejsc na korcie pokazowym - skrytykowała krzywdzące dla siebie decyzje organizatorów amerykańska tenisistka.

Serena Williams - nie w głowie jej tenis  »

Nie zgadzasz się? Lepiej znasz się na tenisie? Załóż sportowego bloga, bloguj na Blogsport.pl!»