Sport.pl

Lechia - Zagłębie 1:1 w sparingu

Piłkarze gdańskiej Lechii rozegrali w Grodzisku Wielkopolskim sparing z Zagłębiem Lubin. Biało-zieloni zremisowali go 1:1.
Lechia w pierwszej połowie miała lekką przewagę, biało-zieloni grali dość ostro, o co pretensje mieli do nich zawodnicy Zagłębia. Druga połowa była wyrównana, obu drużynom udało się strzelić po jednej bramce.

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1:1 (0:0). Bramka dla Lechii: Cetnarowicz (76.)

Lechia: Sobański - Pęczak (81. Kawa), Wołąkiewicz, Midzierski (46. Manuszewski), Kosznik - Kalkowski (60. Andruszczak), Kasperkiewicz, Trałka Ż (60. Rybski), Piątek (65. Miklosik), Rogalski (68. Szałęga) - Buzała (60. Cetnarowicz).

W czwartek ruszyła sprzedaż karnetów na rundę jesienną sezonu 2008/2009. Już po dwóch godzinach sprzedano ponad 300 karnetów.

Wejściówki można nabywać w sklepie kibica na terenie stadionu Lechii. W pierwszych pięciu dniach dystrybucja skierowana jest do osób, które miały wykupioną kartę w rundzie wiosennej sezonu 2007/2008. Abonament ważny jest na osiem meczów ekstraklasy. Właściciele karty mają także prawo do bezpłatnego wejścia na mecze biało-zielonych w Młodej Ekstraklasie oraz w Pucharze Ekstraklasy. Przed zakupem karnetu należy wypełnić formularz, który jest do pobrania w punkcie sprzedaży.