Beenhakker: Dawno nie czułem się tak dobrze

PRZEGLĄD PRASY. - Jestem zdrów jak ryba i nie zanosi się na to, żeby miało się to zmienić - mówi Leo Beenhakker w ?Przeglądzie Sportowym?. Selekcjoner skomentował w ten sposób doniesienia jednej z gazet, która podała że Holender ma poważne problemy z sercem i trafił do szpitala.
Beenhakker w szpitalu?

- Dawno nie czułem się tak dobrze, od lat. Jestem zdrów jak ryba i nie zanosi się na to, żeby miało się to zmienić - mówi Leo Beenhakker. Po spotkaniu z zarządem PZPN Holender wyjechał z Polski i przez kilka dni nie można było go namierzyć. Jedna z polskich gazet doniosła, że z powodu problemów z sercem Beenhakker trafił do szpitala, gdzie miał się poddać badaniom tętnic wieńcowych.

Tymczasem selekcjoner wyjechał na kilkudniowy urlop do domu w Belgii. Zapewnia, że czuje się świetnie i do Polski wróci w poniedziałek. - Nie przechodziłem żadnej operacji. I jeszcze jedno: w ogóle ostatni raz w szpitalu byłem ponad 40 lat temu. Miałem wtedy 23 lata. Nie pamiętam nawet co mi wtedy dolegało. Od tej pory z moim zdrowiem wszystko jest w jak najlepszym porządku. Dokładnie tak jak teraz - ucina spekulacje Beenhakker.

Asystent Ulatowski czeka na Leo

Jan de Zeeuw odpiera oskarżenia o handlowanie piłkarzami