Aukcja charytatywna - weź udział w licytacji przedmiotów przekazanych przez sławnych sportowców

We współpracy z Rotary Klub przy okazji Olimpiady organizujemy cykl aukcji charytatywnych, w których to będzie można wylicytować przedmioty przekazane przez sławnych sportowców, m.in. strój Otylii Jędrzejczak czy rękawica Krzysztofa Hołowczyca.
Rotary International to największa międzynarodowa organizacja pozarządowa. Działalność Rotary już od ponad 100 lat ma na celu promowanie działalności charytatywnej, wychowawczej, kultury i edukacji.

Głównym polem działania naszego klubu RC Warszawa-Żoliborz jest propagowanie i wspieranie sportowców niepełnosprawnych. Dzięki organizowanym akcjom charytatywnym, wspieramy finansowo niepełnosprawnych sportowców za pomocą ufundowanych przez nasz klub stypendiów sportowych.

Organizujemy rokrocznie Galę Sportu Niepełnosprawnych. W tym roku pojawiło się na niej wielu prominentnych gości ze świata sportu i polityki, wielu znanych i lubianych sportowców pełno- i niepełnosprawnych, którzy przekazali cenne pamiątki na licytację.

Poznaj bliżej naszych stypendystów.

Oto Damian Pietrasik: rekordzista świata na 100 metrów stylem grzbietowym, mistrz świata z 2007 roku; w plebiscycie zorganizowanym przez Życie Warszawy i Miasto Stołeczne Warszawa został najlepszym niepełnosprawnym sportowcem 2007 roku; drugą pasją Damiana jest muzyka, którą tworzy wraz ze swoim zespołem - Światła Miasta.

I Grzegorz Polkowski: złoty medalista na 200 metrów stylem dowolnym; dwukrotny brązowy medalista na 100 i 50 m w roku 2007; wielokrotny mistrz i wicemistrz Polski na 400, 100 i 50 metrów stylem dowolnym oraz 100 m stylem grzbietowym; studiuje historię na czwartym roku na UKSW w Warszawie; interesuje się kulturą Bliskiego Wschodu.

Dalej zbieramy dla niepełnosprawnych sportowców! Chcemy ufundować kolejne stypendia sportowe! Niepełnosprawni sportowcy są wielkimi ludźmi, z ogromnym hartem ducha, wolą walki i współzawodnictwa. Nie oznacza to jednak, że nie potrzebują wsparcia.

Środki finansowe uzyskane z przeprowadzonych licytacji zostaną przekazane na stypendia dla utalentowanych sportowców, którzy zajmują się różnymi dyscyplinami sportu, m.in. narciarstwem alpejskim, pływaniem, lekkoatletyką oraz wioślarstwem. Fundusz stypendialny zasili również 10% zysków z reklam głównego sponsora serwisu olimpijskiego - PKO PB. W krajach zachodnich udział dużych korporacji finansowych w podobnych przedsięwzięciach jest czymś naturalnym. W Polsce ten trend dopiero się rozwija. Swoim zaangażowaniem PKO BP dołącza do grona firm działających na polskim rynku, które kreują nową jakość sponsoringu sportowego.

Dołącz się do akcji i Ty! Weź udział w licytacji.

Pomóż!


Zobacz komu w ten sposób pomożesz - poznaj ich historię

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sponsor serwisu olimpijskiego:

Patronat medialny: