Milan zaczął już zarabiać na transferze Ronaldinho

Minął zaledwie dzień od ukazania się informacji na temat przejścia Ronaldinho z Barcelony do AC Milan, a włoski klub już zaczął zarabiać na, bądź co bądź, ryzykownej transakcji.
W Milanie (prawie) wszyscy się cieszą z transferu Ronaldinho »

Przyjazd Brazylijczyka do Włoch spowodował wielki wzrost zainteresowania wśród kibiców zbliżającym się sezonem. Nowy klub Ronaldinho zanotował olbrzymi wzrost wizyt na oficjalnej stronie internetowej, a serwery oferujące karnety na mecze Rossonerich przeżyły w ciągu ostatniej doby prawdziwe oblężenie.

Strona acmilan.com była odwiedzana w ostatnim dniu ponad dziesięciokrotnie częściej niż zazwyczaj. Napór internautów spowodowany był informacją o transferze 28-latka, którą klub podał we wtorek późną nocą.

W środę AC Milan sprzedał ponad 5 tysięcy karnetów na najbliższy sezon. To prawie jedna trzecia całej transzy, która powędruje do zainteresowanych jeszcze przed startem Serie A. Na potrzeby przedsprzedaży przeznaczone jest 18,5 tysiąca wejściówek.

Zmasowany atak kibiców spowodował, że system komputerowy, za pośrednictwem którego zamawiane są bilety, odmówił posłuszeństwa. Dziś rezerwacja karnetów jest niemożliwa z przyczyn technicznych.

O godzinie 18:30 na San Siro odbędzie się specjalna feta, podczas której nowy nabytek Milanu zostanie przedstawiony kibicom i dziennikarzom.

Ronaldinho będzie mógł wystąpić w igrzyskach »