Matusiak strzela gola za golem

PRZEGLĄD PRASY. Radosław Matusiak wreszcie ma powody do zadowolenia. Na treningach prezentuje się znakomicie, a co najważniejsze w sparingach regularnie strzela bramki - pisze " Przegląd Sportowy".
W meczach towarzyskich Heerenveen strzela mnóstwo goli. W czterech dotychczasowych spotkaniach zdobył pięć bramek. Wreszcie imponuje dynamiką i przypomina zawodnika, który uchodził za najgroźniejszego polskiego napastnika. Matusiak po odejściu Sulejmanego do Ajaxu zostanie najprawdopodobniej głównym snajperem zespołu.

Pod wrażenie formy i zaangażowania piłkarza jest nowy trener holenderskiego zespołu. - Radek wyraźnie odżył. Widać po nim jak jest mocno zdeterminowany. W pocie czoło mocno haruje, aby udowodnić wszystkim, że jego koniec jeszcze nie nadszedł - stwierdził trener Heerenveen Trond Solied.

Okazuje się, że rozbrat z kadrą podczas mistrzostw Europy w Austrii i Szwajcarii wpłynął na byłego zawodnika GKS Bełchatów bardzo pozytywnie. Jeśli popularny "RadoMato" potwierdzi swoją dyspozycję na boisku, to w niedługiej przyszłości selekcjoner reprezentacji z pewnością znowu sięgnie po swojego ulubieńca.