Prasa po meczu Beitar - Wisła

PRZEGLĄD PRASY: Polska prasa zgodnie krytykuje Wisłę za porażkę w pierwszym meczu o awans do drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Jednocześnie stwierdza, że nic nie jest jeszcze przesądzone.
"Dobra gra, gorszy wynik"

Wisła Kraków do 61 minuty była bardzo blisko trzeciej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Jednak końcówka meczu w Jerozolimie była dla niej fatalna. Strata dwóch goli i ukaranego czerwoną kartką Marka Zieńczuka okazały się bolesne. Mimo, że mistrzowie Polski byli lepszym zespołem od mistrza Izraela, zeszli z boiska pokonani. Zabrakło przede wszystkim skuteczności - donosi "Przegląd Sportowy".

"Trzeba strzelać, nie udawać"

W Izraelu piłkarze Wisły Kraków mieli postawić pierwszy krok w kierunku Ligi Mistrzów. Mistrz Polski przegrał jednak na własne życzenie z Beitarem Jerozolima 2:1 - czytamy w "Dzienniku".

"Nic straconego"

Niefrasobliwie w obronie, nieskutecznie w ataku. Mistrzowie Polski za tydzień będą musieli odrabiać straty z meczu z w Jerozolimie. Nie są słabsi od rywala - pisze "Rzeczpospolita".

"Załatwili Białą Gwiazdę kontrami"

To nie tak miało być! W pierwszym meczu z Beitarem jerozolima Wisła Kraków miała postawić pierwszy krok do Ligi Mistrzów. Niestety przegrała 1:2 i teraz bliżej elitarnych rozgrywek jest mistrz Izraela - komentuje "Fakt".

"Czemu Wisła jest taka słaba?"

"Biała Gwiazda" zgasła w Jerozolimie. W pierwszym meczu eliminacji mistrzowie Polski przegrali z Beitarem 1:2. Zaprezentowali się tak jak obecnie wygląda nasz ligowy futbol. Żenująco słabo - czytamy w "Super Expressie"