Van Nistelrooy ma już dość sagi o transferze Ronaldo

Napastnik Realu Madryt Ruud Van Nistelrooy uważa, że ciągłe spekulacje na temat transferu Cristiano Ronaldo mają zły wpływ na zespół z Santiago Bernabeu.
Rooney opluł paparazziego

- To zaszło tak daleko, że stanowić może dla nas problem. Kilku naszych zawodników rozmawia cały czas o nim, a nie o naszej drużynie i jej gwiazdach. Każdy czeka tylko na kolejną plotkę związaną z jego transferem, która i tak nic nie wnosi do sprawy - wyznał Holender BBC.

Menadżer Manchesteru United Sir Alex Ferguson za wszelką cenę chce zatrzymać Portugalczyka w swoim klubie. Jeszcze niedawno zagroził, że jeśli władze Manchesteru zgodzą się na odejście Ronaldo on także opuści drużynę "Czerwonych Diabłów".

Van Nistelrooy pytany czy według niego Ronaldo zostanie w Anglii odpowiada: - Myślę, że nigdzie nie odejdzie. Nie wiem, czy słyszeliście jakie jest stanowisko w tej sprawie Manchesteru, ale wynika z niego jasno, że oni nigdzie go nie puszczą.

Tymczasem szkoleniowiec Realu Bernd Schuster stwierdził w sobotę, że "Królewscy" nadal mają nadzieję, że piłkarz trafi do Madrytu.

Bernd Schuster: staramy się o pozyskanie Ronaldo

Piłka nożna: Cashback 55 PLN od BetClick.com - poleca Mateusz Borek » - reklama