Smolarek strzela, Santander lepszy od Olympiakosu

Ebi Smolarek strzelił zwycięskiego gola dla Racingu Santander w meczu z Olympiakosem Pireus. Hiszpanie wygrali 3:2. Polak trafił w 77. minucie.
Był to pierwszy występ Polaka w przedsezonowych sparingach. Wcześniejsze opuścił z powodu kłopotów osobistych. Ebi w meczu z mistrzem Grecji był rezerwowym na boisko wszedł w 54, minucie. Dwie minuty później pojawił się na nim Michał Żewłakow z Olumpiakosu.

Klub z Pireusu kilka tygodni temu zastanawiał się nad sprowadzeniem Smolarka. Szybko zrezygnował, obecnie negocjuje z byłym gwiazdorem Interu i Chelsea Hernanem Crespo.

Mimo gola raczej pewne jest, że 27-letni reprezentant Polski odejdzie z Santander. Według hiszpańskiej prasy interesują się nim kluby angielskie, rosyjskie i Benfica Lizbona.