Sport.pl

Siatkarze z Będzina poznali rywali w drodze do finału Pucharu Polski

W siedzibie Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej odbyło się w piątek losowanie par szóstej i kolejnych rund Pucharu Polski.
Finałowy turniej Pucharu Polski siatkarzy został zaplanowany na 13-16 marca.

Do ćwierćfinału awansowało już sześć najlepszych zespołów PlusLigi po I rundzie fazy zasadniczej - Asseco Resovia Rzeszów, PGE Skra Bełchatów, Zaksa Kędzierzyn-Koźle, Jastrzębski Węgiel, Cerrad Czarni Radom oraz Indykpol AZS Olsztyn. Zostały jeszcze dwa wolne miejsca, o które biją się m.in. zespoły z naszego regionu.

W siedzibie Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej odbyło się w piątek losowanie par szóstej i kolejnych rund Pucharu Polski.

Wiadomo już, że 15 stycznia rewelacyjnie spisujący się w I lidze MKS Banimex Będzin zagra z AZS Częstochowa, KPS Siedlce Banki Spółdzielcze z Grupy BPS z AZS Politechniką Warszawską, BBTS Bielsko-Biała z Transferem Bydgoszcz, a LOTOS Trefl Gdańsk z Effectorem Kielce.

Zestaw par VII rundy Pucharu Polski (1/8 finału, 22 stycznia)

MKS Banimex Będzin/AZS Częstochowa - BBTS Bielsko-Biała/Transfer Bydgoszcz

LOTOS Trefl Gdańsk/Effector Kielce - KPS Siedlce Banki Spółdzielcze z Grupy BPS/AZS Politechnika Warszawska

Zestaw par 1/4 Enea Cup 2014 Finału Pucharu Polski (13 marca)

Asseco Resovia Rzeszów - MKS Banimex Będzin/AZS Częstochowa - BBTS Bielsko-Biała/Transfer Bydgoszcz

Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel

Indykpol AZS Olsztyn - Zaksa Kędzierzyn-Koźle

PGE Skra Bełchatów - LOTOS Trefl Gdańsk/Effector Kielce - KPS Siedlce Banki Spółdzielcze z Grupy BPS/AZS Politechnika Warszawska

Trofeum broni ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

ŚLĄSK.SPORT.PL w mocno nieoficjalnej wersji. Dołącz do nas na Facebooku >>

Więcej o:

PlusLiga 2019/20

lp. Drużyna Pkt Sety Zw. Por.
1 VERVA Warszawa 59 65:21 21 2
2 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 58 64:22 19 4
3 Jastrzębski Węgiel 48 53:31 17 6
4 PGE Skra Bełchatów 48 55:30 16 7
5 Trefl Gdańsk 35 46:41 11 11
6 GKS Katowice 32 47:53 10 13
7 Cerrad Czarni Radom 31 41:42 10 11
8 MKS Ślepsk Suwałki 28 38:49 10 12
9 Indykpol AZS Olsztyn 26 39:45 9 12
10 Aluron Virtu CMC Zawiercie 26 34:48 9 13
11 MKS Będzin 24 36:50 9 13
12 Cuprum Lubin 23 33:53 8 15
13 Asseco Resovia 21 32:57 6 17
14 BKS Visła Bydgoszcz 12 26:67 2 21

  • Półfinały
  • Ćwierćfinały