Siatkarz MKS-u nie owija w bawełnę. "Kurcze, naprawdę są dobrzy!"

Miłosz Hebda, przyjmujący MKS-u Banimex Będzin, był najlepszym zawodnikiem zagłębiowskiej drużyny w starciu z Resovią Rzeszów. Nie wystarczyło to jednak na ugranie przez beniaminka choćby seta.
Gorące newsy i złośliwe komentarze. Dołącz do nas na Facebooku >>

Hebda mówił po meczu, jakie były założenia przed starciem z wicemistrzem Polski. - Przede wszystkim chcieliśmy ich odrzucić od siatki mocną zagrywką. To się nie udało, bo jednak częściej po prostu przebijaliśmy piłkę. Tymczasem Resovia ma znakomity zespół, świetnych przyjmujących. Nie zrobiliśmy im żadnej krzywdy. Nie ma o czym mówić. Byli od nas lepsi pod każdym względem. Pokazali nam, jak się gra w siatkówkę - podkreślał przyjmujący.

MKS po dwóch gładko przegranych setach w trzeciej partii postawił się rywalowi i prowadził nawet 16:14. - Nie chciałbym, żeby ktoś powiedział, że dwa pierwsze sety oddaliśmy bez walki. Bo my walczymy. Tylko że różnica w umiejętnościach była zbyt duża. Samą walką z tak mocną drużyną jak Resovia się nie wygra. W trzecim secie była szansa na wygraną. Może gdybyśmy dociągnęli do 22:20, to rywal zacząłby się denerwować? Tyle że oni szybko wyrównali na po 16 i potem poszło już po ich myśli. Liczyliśmy na coś więcej. Na dobry początek. Na wygranie seta. Tyle że to jest Resovia. Kurcze, naprawdę są dobrzy!- chwalił Hebda.