Sport.pl

Apel kapitana GKS-u do kibiców tyskiego klubu. Posłuchają?

We wtorek kolejna odsłona rywalizacji o awans do finału hokejowej ekstraligi. Na pewno nie zakończy się rywalizacja GKS-u Tychy z Unią Oświęcim, ale już Jastrzębie może pożegnać się w Sanoku z marzeniami o złocie.
ŚLĄSK.SPORT.PL na Twitterze. Obserwuj już teraz >>

Po rozegraniu czterech spotkań (a gra się do czterech zwycięstw) GKS remisuje z Unią, a Jastrzębie przegrywa z KH Sanok (1:3). JKH GKS gra we wtorek w Sanoku i jeżeli przegra... Nawet nie chcemy o tym myśleć.

Ciekawie będzie na lodowisku GKS-u, gdzie Unia nieoczekiwanie stawia duży opór faworytowi z Tychów. - Awans do finału jest naszym obowiązkiem. Po prostu nie ma innej możliwości! - podkreśla Stefan Zigardy, bramkarz śląskiej drużyny.

Miejscowi liczą na wsparcie kibiców. Z apelem do kibiców GKS-u zwrócił się Michał Woźnica. Kapitan tyskiej druzyny w tym sezonie nie wyjedzie już na lód z powodu urazu szczęki, którą pogruchotał mu hokejowy krążek. - Jeszcze żyję i już myślę o powrocie do gry. Na razie jednak moi koledzy muszą pokazać swoją siłę na lodzie, a kibice mega dobry doping. Tylko Tyski GKS! - podkreśla Woźnica.

Początek spotkania na Stadionie Zimowym o godzinie 18.30. Transmisja w TVP Sport.

 

Więcej o: