Śląscy hokeiści lepsi od Robbiego Williamsa. Rekordowe zainteresowanie!

Polski Związek Hokeja na Lodzie informuje o olbrzymim zainteresowaniu biletami na finałowy turniej Pucharu Polski.
ŚLĄSK.SPORT.PL w mocno nieoficjalnej wersji. Dołącz do nas na Facebooku >>

Zawody odbędą się pod koniec grudnia w Arenie Kraków, a o trofeum zagrają dwie drużyny z naszego regionu: GKS Tychy o JKH GKS Jastrzębie. "Sprzedaż biletów na finałowy turniej hokejowego Pucharu Polski w Kraków Arenie zaskoczyła nawet największych optymistów. W rankingu Top10 sprzedaży biletów w serwisie www.eventim.pl Puchar Polski plasuje się obecnie na 2. miejscu, wyżej między innymi od koncertu amerykańskiego artysty Robbiego Williamsa.

Wejściówki rozchodzą się w rekordowym tempie - najlepiej w Krakowie i Warszawie. Na półfinały pozostało ok. 600 biletów, a na mecz finałowy ok. 1800. W odpowiedzi na zapotrzebowanie organizatorzy włączyli do sprzedaży najwyższy sektor C, dzięki czemu zarówno mecze 27.12 jak i 28.12 będzie mógł obejrzeć w Kraków Arenie komplet 15.000 widzów" - informuje PZHL.

Półfinały odbędą się 27 grudnia. GKS Tychy zagra wtedy z GKS-em JKH Jastrzębie (g.19), a KH Sanok z Cracovią (15.30). 28 grudnia zostanie rozegrany finał, który rozpocznie się o godzinie 18.30. Wszystkie mecze będą transmitowane przez TVP Sport.

ŚLĄSK.SPORT.PL na Twitterze. Obserwujesz? >>