Hokeiści HC GKS Katowice wygrali pierwszy mecz w sezonie!

HC GKS Katowice po przegraniu 28 meczów w ekstralidze, w piątek odniósł pierwsze zwycięstwo.
Ćwierkamy dla was o sporcie na Śląsku >>

Katowiczanie pokonali przeżywającą ogromne kłopoty kadrowo-organizacyjne Polonię Bytom 5:2 (0:0, 4:0, 1:2). W ten sposób HC GKS w 29. ligowym występie zdobył pierwsze punkty. Historyczne bramki dla zwycięzców strzelili: Lukas Pijak, Maros Goga, Ołeh Komarczew, Tomas Cicala i Michał Krokosz (46). Wygraną katowiczan obejrzało w hali Satelita w Spodku 200 widzów.

Inne wyniki: Naprzód Janów - Unia Oświęcim 4:2 (1:0, 0:1, 3:1), Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia Kraków 4:1 (1:1, 2:0, 1:0), Ciarko PBS Bank KH Sanok - JKH GKS Jastrzębie 2:1 po karnych (0:0, 1:1, 0:0, dogrywka 0:0, karne 2-1), Orlik Opole - GKS Tychy 3:2 po karnych (1:1, 1:0, 0:1, dogrywka 0:0, karne 1-0)