Niepokojący komentarz. Dziewięciu zawodników JKH będzie przedłużać kontrakty by zagrać o złoto?!

Czy to możliwe, że część zawodników JKH GKS-u Jastrzębie musi przedłużyć umowy w trakcie trwania hokejowego finału?
Kulisy sportowych wydarzeń na Śląsku. Dołącz do nas na Facebooku >>

Zawodnicy JKH toczą zacięte boje z GKS-em Tychy. W rywalizacji o złoto jest na razie remis (2:2). Kolejny mecz finałowej serii odbędzie się w środę w Jastrzębiu.

Spotkanie odbędzie się zatem 1 kwietnia, a na portalu hokej.net pojawił się pod jednym z tekstów komentarz, jakoby część zawodników JKH miało ważne kontrakty tylko do końca marca.

Kibic podpisujący się "wiertara" pisze: "Odwołać zarząd JKH za olewanie zawodników i nas kibiców bo jak inaczej można nazwać że w tak profesjonalnym klubie 9 zawodników na dzień 1 kwietnia nie ma kontraktów. W chwili podpisywania chyba myśleliście że udział zakończą na 1 etapie play off a tu taki kawał wam zrobili. (...) Ten skład w tym roku już jest mistrzem bo pomimo mniejszej kasy i dużego osłabienia kadrowego dalej zaszli niż w zeszłym sezonie".

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Kazimierza Szynala, prezesa klubu. - Na pewno nie będzie tak, że zawodnicy będą rywalizować o złoto bez ważnych umów, czy ubezpieczenia. Nie będą wchodził w szczegóły dotyczące kontraktów, bo to są wewnętrzne ustalenia pomiędzy zawodnikami, a zarządem. Zawsze wierzyliśmy w zespół - podkreśla Szynal.

Ćwierkamy dla was o sporcie na Śląsku >>