Sport.pl

GKS Tychy. Michał Kotlorz przedłużył kontrakt

Michał Kotlorz, kapitan GKS-u Tychy, jest pierwszym zawodnikiem, który podpisał kontrakt na nowy sezon z zespołem wicemistrza Polski.
Na ŚLĄSK.SPORT.PL piszemy także o hokeju. Sprawdź na Facebooku >>

Wychowanek tyskiego klubu związał się dwuletnią umową. Kolejny sezon będzie dla obrońcy dziesiątym w trójkolorowych barwach - Cieszę się, że jako wychowanek dalej będę mógł reprezentować barwy GKS-u Tychy. Mamy super kibiców, którzy tworzą wspaniałą atmosferę na trybunach i dla których warto grać o jak najwyższe cele. Zrobię wszystko, żebyśmy odzyskali mistrzostwo i Puchar Polski, a także jak najlepiej zaprezentowali się w rozgrywkach Pucharu Kontynentalnego - mówi zawodnik.

- Michał to pewny punkt naszej obrony. Kapitan zespołu dał sygnał pozostałym zawodnikom, że GKS Tychy to pewna marka, która w nadchodzącym sezonie znowu będzie walczyła o najwyższe cele. Zaczęliśmy budowę zespołu na następny, obiecujący sezon, a najbliższe dni na pewno przyniosą kolejne dobre informacje - zapewnia Grzegorz Bednarski, prezes spółki Tyski Sport S.A.

W sezonie 2015/2016 Kotlorz zagrał w 49 spotkaniach, podczas których zdobył 22 punkty za cztery bramki i 18 asyst. Na ławce kar spędził 49 minut.

Więcej o: