Stefan Białas: W Wiśle Kraków grają znacznie gorsi zawodnicy od tych, którzy są rezerwowymi

PRZEGLĄD PRASY. W drugiej połowie meczu z Górnikiem Zabrze krakowianie prezentowali się dużo lepiej niż przed przerwą. - Ale to była wciąż gra Maaskanta. Krótka, ze zbyt małymi odległościami między zawodnikami - komentuje ekspert w ?Dzienniku Polskim?.
Więcej o Wiśle na krakow.sport.pl »

Były trener Cracovii pozytywnie ocenia wejścia Rafała Boguskiego i Andraża Kirma. Bardziej krytyczny jest w stosunku do zawodników, którzy grali od początku. - W ofensywie David Biton był cieniem samego siebie. No i zupełnie nie przekonuje mnie Ivica Iliew, który robi dużo szumu, ale gra tak, jakby jedynie chciał pokazać przeciwnikowi, że jest od niego indywidualnie lepszy. Dla drużyny nic z tych akcji nie wynika - przekonuje Białas.

Zdaniem szkoleniowca najlepszym obrońcą Wisły był Michał Czekaj, który na początku meczu zastąpił kontuzjowanego Kew Jaliensa. - Okazuje się, że grają znacznie gorsi zawodnicy od tych, którzy są rezerwowymi - podkreśla Białas. - Czekaj w ciągu całego spotkania popełnił jeden błąd, podczas gdy boczni obrońcy - Marko Jovanović i Dragan Paljić - zaliczyli wręcz nieprawdopodobną liczbę strat w pierwszej połowie.

Ekskluzywne materiały i ciekawostki o Wiśle tylko na Facebooku Kraków - Sport.pl »

Trenerzy Wisły zwykle zaczynają od zwycięstwa