Nakoulma żegna się dziś z mistrzostwami Afryki. Ale czy w ogóle zagra?

W poniedziałek ostatni występ ?Ogierów" z Burkina Faso w Pucharze Narodów Afryki. Czy trener Paulo Duarte wystawi ponownie do składu Prejuce'a Nakoulmę?
Kończy się rywalizacja w grupie B. To jednocześnie ostatni mecz w turnieju reprezentacji Burkina Faso, która przegrała oba dotychczasowe spotkania i nie ma szans na awans. "Ogiery" zmierzą się z ekipą Sudanu, którą w latach 2002-04 prowadził nasz szkoleniowiec Wojciech Łazarek.

- Obserwuję mistrzostwa, przyglądam się oczywiście też Sudańczykom. Tam gra sześciu moich piłkarzy. Sudan na pewno wstydu nie przynosi. Wcale nie musieli przegrać meczu z Wybrzeżem Kości Słoniowej. Teraz mają szansę na awans. Myślę, że w tym meczu będą zmotywowani i pokażą pełnię swoich możliwości - przekonuje Łazarek.

Nie wiadomo, czy w zespole "Ogierów" zagra Prejuce Nakoulma. Gracz Górnika Zabrze nie pojawił się na boisku w inauguracyjnym meczu z Angolą, jednak w super ważnym spotkaniu z Wybrzeżem Kości Słoniowej grał od pierwszej minuty. Spisał się nieźle, więc jest spora szansa, że trener Duarte ponownie zdecyduje się wstawić napastnika Górnika do składu.