Piłkarze Górnika Zabrze i skąpo ubrane hostessy [ZDJĘCIA i WIDEO]

W Zabrzu odbyła się oficjalna prezentacja zespołu przed rundą wiosenną.
Impreza z udziałem zawodników Górnika zgromadziła tłumy kibiców. Sympatycy 14-krotnych mistrzów kraju chcieli zobaczyć jak prezentuje się zespół na tydzień przed szlagierowym meczem z Legią Warszawa.

Wypełniona po brzegi hala Widowiskowa-Sportowa Pogoń aż trzęsła się od chóralnych śpiewów fanów.- Atmosfera była niezwykła. Kibice pokazali, że potrafią dopingować. Takie spotkania nas jednoczą - mówił nowy zawodnik Górnika Błażej Telichowski. Podobnie jak każdy z piłkarzy zabrzańskiego zespołu, otrzymał on z rąk działaczy koszulkę, w której będzie występował na wiosnę.

To jednak wcale nie piłkarze okazali się największymi gwiazdami imprezy. Zawodnicy mogli jedynie pomarzyć o takich owacjach, jakie zbierały... towarzyszce im hostessy. Kibice krzyczeli, tupali i gwizdali na widok skąpo ubranych modelek.

Przedstawiciele klubu zdradzali, że prześliczne dziewczyny, które uczestniczyły w prezentacji osobiście wybrała Klaudia Danch. Świeżo poślubiona żona kapitana Górnika Adama Dancha także jest fotomodelką.