Jan Tomaszewski: Sprawa Górnika na Komisji? Trzeba rozgonić grabarzy polskiej piłki!

- Sprawa Górnika na Komisji Licencyjnej i potem Odwoławczej, to kolejny dowód, że trzeba rozgonić grabarzy polskiej piłki - twierdzi Jan Tomaszewski, były bramkarz, obecnie poseł.
W ubiegłym tygodniu Komisja Licencyjna uznała, że stadion Górnika jest niebezpieczny i klub powinien poszukać sobie innego obiektu. Dwa dni później Komisja Odwoławcza zmieniła tę decyzję. Jan Tomaszewski, który od lat wytyka działaczom PZPN błędy, teraz znów grzmi: - To kolejny dowód, że trzeba rozgonić grabarzy polskiej piłki. Jak może zmieniać całkowicie decyzję w ciągu kilku dni?! To znaczy która decyzja była błędna? Pierwsza czy druga? Trzeba od razu powołać kuratora w PZPN. To co tam się dzieje zakrawa na kpinę, a sprawa Górnika to kolejny tego przykład.

Jako poseł złożyłem wniosek do pani minister o wprowadzenie kuratora do związku. Niestety koalicja przegłosowała moją propozycję. Patologia została zalegalizowana. Ja zrobiłem co do mnie należało, teraz z wiatrakami walczył nie będę - twierdzi Tomaszewski.

Górnik, Ruch, Jastrzębski i inni... Cały sport na Śląsku na Facebooku Śląsk - Sport.pl »