Nakoulma wróci do Łęcznej?! W Bogdance podkreślają, że Górnik Zabrze nie uregulował w terminie umowy!

W Łęcznej nie doczekali się pieniędzy za wykupienie Prejuce'a Nakoulmy! Czy Górnik Zabrze straci szanse na transfer roku?
Zaskakujący zwrot akcji w sprawie transferu napastnika z Burkina Faso. Do 18 maja Górnik zobowiązał się zapłacić milion złotych za piłkarza, którego potem sam miał wytransferować za dużo większe pieniądze na zachód. Tymczasem pieniądze nie wpłynęły na konto klubu z Łęcznej! - Żadne terminy nie są w tej sprawie dotrzymywane. Z Zabrza nie dostałem żadnego telefonu z wyjaśnieniami. Nie było nawet słowa "dziękuję". Będą problemy... - kręci z niedowierzaniem głową Artur Kapelko, prezes Bogdanki Łęczna.

Klub z Lubelszczyzny ma kłopot, bo wystawił wcześniej Górnikowi fakturę, za którą teraz musi zapłacić ponad 200 tysięcy zł podatku VAT. W Bogdance szykują różne warianty rozwiązywania sprawy. Nakoulma, który miał znakomity sezon w ekstraklasie (9 goli w barwach Górnika) przebywa obecnie na zgrupowaniu reprezentacji Burkina Faso. Piłkarzem są zainteresowane kluby z Rosji, Niemiec, Francji i Grecji.

Górnik i inni... Cały sport na Śląsku na Facebooku Śląsk - Sport.pl »