Komisja Ligi już pracuje nad sprawą Prejuce'a Nakoulmy!

Władze Ekstraklasy S.A. otrzymały pismo od Bogdanki Łęczna w sprawie transferu Prejuce'a Nakoulmy. - Już zajęto się tą sprawą - informuje rzecznik Ekstraklasa S.A.
Klub z Łęcznej zgodnie z zapowiedziami złożył protest w sprawie transferu Nakoulmy. - Komisja Ligi otrzymała dokumenty z Łęcznej, zapoznano się z nimi. Jednocześnie poproszono Górnika Zabrze o ustosunkowanie się do tych zarzutów - mówi Adrian Skubis, rzecznik Ekstraklasa S.A.

Na posiedzeniu Komisji Ligi w najbliższy czwartek sprawa Nakoulmy ma być kontynuowana. Przypomnijmy, że klub z Łęcznej jest niezadowolony z wywiązywania się przez zabrzan ze wzajemnej umowy. Łęczna oczekuje na przelanie za Nakoulmę miliona złotych, Górnik twierdzi, że w umowie nie było określonego terminu przekazania gotówki. Na Roosevelta zapewniają, że milion wpłynie na konto Bogdanki dopiero przed 1 lipca, gdy transfer Nakoulmy stanie się faktem. Łęczna broni się, że już teraz musi zapłacić niebagatelną sumę podatku VAT i dlatego chce milion otrzymać wcześniej.

Górnik i inni... Cały sport na Śląsku na Facebooku Śląsk - Sport.pl »