Prejuce Nakoulma strzelił dwa gole dla reprezentacji!

Ogiery z Burkina Faso zremisowały w towarzyskim meczu z Beninem. Mecz był popisem napastnika Górnika Zabrze.
Mecz odbył się w sobotni wieczór na stadionie w Ouagadougou, stolicy Burkina Faso. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2 (1:0). Oba gole dla gospodarzy strzelił Prejuce Nakoulma! Napastnik Górnika pod koniec pierwszej połowy zdobył bramkę dającą prowadzenie Ogierom. Po przerwie dwoma trafieniami odpowiedzieli goście, ale ostatnie słowo należało do Nakoulmy, który doprowadził do wyrównania.

To był czwarty występ 25-letniego napastnika w zespole narodowym i pierwsze gole zdobyte w barwach Ogierów. Wydaje się, że po tym spotkaniu Nakoulma stał się pewniakiem do nadchodzących meczów eliminacji brazylijskiego mundialu.