Prejuce Nakoulma będzie grał na Korsyce? "Rozmowy zaawansowane" [Wideo]

Według informacji jednego z dziennikarzy z Burkina Faso najkonkretniejsza oferta dla Prejuce Nakoulmy nadeszła na razie z francuskiego Ajaccio.
Nakoulma od kilku tygodni przebywa w Afryce. W weekend strzelił dwa gole i był bohaterem towarzyskiego meczu reprezentacji Burkina Faso i Beninu (2:2). W najbliższą sobotę jego drużyna narodowa zagra pierwszy mecz eliminacji mistrzostw świata z Kongo. Tymczasem w Zabrzu tego lata chcieliby korzystnie sprzedać piłkarza, by wzbogacić skromną klubową kasę. Zawodnikiem interesują się kluby z Grecji, Turcji, Niemiec, Rosji i Francji. Według informacji jednego z dziennikarzy z Burkina Faso najbliżej do transferu ma klub z... Korsyki. - Wiele klubów chce Prejuce, ale według moich informacji najbardziej zaawansowane jest w rozmowach francuskie Ajaccio. Decyzje jeszcze nie zapadły - mówi Moussavou H. Billa, dziennikarz telewizyjny Channel3 Burkina.

AC Ajaccio ma swoją siedzibę na Korsyce. w minionym sezonie trenera Oliviera Pantaloniego drużyna zajęła szesnaste miejsce w tabeli francuskiej League 1.Więcej o: