Kontuzja Bartosza Iwana! Koniec testów w Zabrzu?

Na dzisiejszym treningu Górnika kontuzji doznał testowany pomocnik Bartosz Iwan. Nie wiadomo czy to już koniec jego dalszych sprawdzianów na Roosevelta.
Zajęcia Górnika mają trwać cztery dni, potem zawodnicy znowu rozjadą się do domów. Nadziesiejszym treningu pojawiło się trzydziestu piłkarzy. Zabrakło m.in.Prejuce'a Nakoulmy, który odpoczywa w rodzinnym BurkinaFaso oraz Michała Pazdana, Adama Marciniaka, Eimantasa Marozasa i Michała Zielińskiego, których w Zabrzu już nie zobaczymy. Mariusz Magiera i Arkadiusz Milik trenowali indywidualnie z powodu drobnych urazów.

Natomiast w trakcie treningu kontuzji stawu skokowego doznał Bartosz Iwan, niewykluczone, że to oznacza koniec jego sprawdzianów w Zabrzu.

Oficjalna strona Górnika podaje pełny wykaz uczestników dzisiejszego treningu:

Bramkarze: Dawid Kudła, Łukasz Skorupski, Mateusz Sławik, Norbert Witkowski.

Obrońcy: Michał Bemben, Adam Danch, Mariusz Magiera, Paweł Olkowski, Oleksandr Szeweluchin, Błażej Telichowski.

Pomocnicy: Daniel Barbus, Maciej Bębenek, Grzegorz Gicewicz, Bartosz Iwan, Dawid Jarczak, Wojciech Król, Aleksander Kwiek, Sebastian Leszczak, Antoni Łukasiewicz, Tomasz Margol, Krzysztof Mączyński, Damian Michalik, Konrad Nowak, Michał Płonka, Mariusz Przybylski, Paweł Thomik, Marcin Wodecki.

Napastnicy: Bartłomiej Grzelak, Arkadiusz Milik, Szymon Sobczak.

Górnik i inni... Cały sport na Śląsku na Facebooku Śląsk - Sport.pl »