Jacek Wiśniewski, były obrońca Górnika Zabrze, debiutuje w walkach w klatkach. Rywal o przydomku "Amstaff" [WIDEO]

15 września w Ergo Arenie w Gdańsku swoją pierwszą oficjalną walkę w MMA stoczy były piłkarz Ekstraklasy. Rywalem będzie Kamil Waluś przydomek "Amstaff"!
Wiśniewski przez całe lato solidnie trenował przed swoim debiutem w MMA. Zawodnik, który w piłkarskiej Ekstraklasie rozegrał blisko dwieście meczów, zdecydował, że teraz chce postawić na walki MMA. "Wiemy już z kim na KSW20 skrzyżuje rękawice Kamil Waluś. Przeciwnikiem dwudziestoczteroletniego zawodnika z Ostrołęki będzie były piłkarz, Jacek Wiśniewski, a pojedynek odbędzie się w kategorii wagowej do -115kg." - czytamy nas portalu konfrontacja.com.

"Ciężko jest zakładać, jak może wyglądać ich pojedynek ponieważ w ringu widzieliśmy tylko jednego. Pewne jest na pewno to, że Waluś to młody, ambitny facet, a Wiśniewski to prawdziwy Ślązak z charakterem. Konfrontacja takich zawodników w ringu na pewno dostarczy dużej dawki adrenaliny. - Jacek to charakterny gość. Na pewno będzie dobra walka bo nikt z nas nie odpuści - wyznał na łamach konfrontacja.com Kamil Waluś, który do pojedynku przygotowywać się będzie m.in. w USA.