Hilary Nowak uparty. Górnik zagra w Sosnowcu?

Szef Komisji Licencyjnej zapowiada, że nie zamierza wysyłać eksperta na stadion w Zabrzxu. To oznacza, ze Górnik będzie musiał rozgrywać mecze w Sosnowcu - informuje ?Dziennik Zachodni?.
Nowak, który jest szefem Komisji Licencyjnej, już od dawna twierdzi, że stadion Górnika to obecnie plac budowy, który jest niebezpieczny dla kibiców. Tymczasem władze Górnika próbują nakłonić władze PZPN do zmiany decyzji o konieczności rozgrywania meczów przez Górnik w Sosnowcu. Klub z Zabrza dokonał na swoim stadionie kilku poprawek i poprosił PZPN o przysłanie eksperta, który oceni obiekt. W Zabrzu spieszą się, bo pierwszy mecz Górnika w roli gospodarza wypada za nieco ponad dwa tygodnie - 16 września zabrzańscy piłkarze podejmują Legię.

Tymczasem Hilary Nowak jest nieugięty. - Nie rozważam wysłania eksperta do Zabrza i to się nie zmieni co najmniej do połowy września, gdy ponownie zbierze się Komisja - informuje Nowak. - Górnika obowiązuje więc nasza decyzja o przenosinach do Sosnowca, na obiekt, który przedstawiono nam we wniosku licencyjnym - dodaje.

"Więcej w Dzienniku Zachodnim".

Górnik i inni... Cały sport na Śląsku na Facebooku Śląsk - Sport.pl »


Górnik Zabrze, Hilary Nowak